بهترین رایتینگ

نکات مهم در مورد آزمون رایتینگ (نوشتاری)آیلتس:

به نکاتی که در این بخش گفته می شود به خوبی توجه کنید و سعی کنید به درستی از آن ها استفاده کنید.و مطمئن شوید که توانایی مدیریت زمان را در طول آزمون دارید.

جواب شما می تواند با مداد یا خودکار نوشته شود اگر هم مایل باشید می توانید کلمات را با حروف بزرگ بنویسید فرقی نمی کند که از حروف بزرگ استفاده کنید یا کوچک.

توجه داشته باشید که اگر جوابتان را بر روی برگه سوال بنویسید هیچ نمره ای دریافت نمی کنید ,شما باید تمام پاسخ ها را در برگه پاسخنامه ای که به شما داده می شود وارد کنید.

 

ریدینگ آیلتس

مشکلات داوطلبان در ارتباط با آزمون ریدینگ(خواندن)آیلتس:

در این بخش مدیریت زمان و پاسخ به سوالات یکی از مشکلات عمده داوطلبان در آزمون است.

در آزمون ریدینگ آیلتس از داوطلبین خواسته می شود تا در مدت 60دقیقه به سوالات موجود در این بخش بطور کامل و صحیح پاسخ بدهند.بنابراین با کاربرد استراتژی مناسب امکان پاسخ به سه ریدینگ آیلتس در کمتر از 60 دقیقه وجود دارد .در اینجا ما قصد داریم استراتژی های مناسبی را برای پاسخ دهی به ریدینگ آیلتس در اختیار شما قرار دهیم.لطفا به نکاتی که گفته می شود توجه کنید.

 

بهترین اسپیکینگ

کدام بخش از اسپیکینگ آزمون آیلتس اهمیت بیشتری دارد؟

آزمون آیلتس برای ارزیابی مهارت های شما طراحی شده و در قسمت های مختلفی توانایی گفتاری شما را می سنجد.مصاحبه کننده با استفاده از چهار معیار در قسمت اسپیکینگ این ارزیابی را انجام می دهد.

 

بخش اول آزمون اسپیکینگ:

اگر شما می توانید به خوبی در قسمت اول عمل کنید ولی در بقیه بخش ها ضعیف هستید اصلا نکته خوبی نیست و باعث می شود شما نمره از دست بدهید.بلکه توانایی شما باید در تمامی بخش ها به حد کافی خوب  و قابل قبول باشد.

آزمون آیلتس می تواند ساده و راحت و دور از هر استرس و یا ترسی باشد اگر شما به اندازه کافی تمرکز داشته باشید و قبل از آزمون به خوبی  تمرین کرده باشید پس به راحتی می توانید جواب دهید..اکثر سوالات بخش اول آسان هستند اما شما نباید پاسخ های خیلی کوتاه و بی مفهوم بدهید چون در نظر آزمونگر بی تاثیر میشود و نمره از دست می دهید.حتی اگر از جواب کوتاه استفاده می کنید واضح و درست باشد.

لیسنینگ آیلتس

چگونه مهارت لیسنینگ (شنیداری) در آزمون آیلتس را ارتقاء دهیم؟

اگر می خواهید در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنید,کار کنید و یا تحصیل کنید باید نمره مناسب آزمون آیلتس را کسب کنید .آیلتس می تواند فرصت های جدید هیجان انگیز و پر شور را برای شما ایجاد کند .بنابراین اگر مهارت گوش دادن از نقاط ضعف شما باشد باید برای از بین بردن ضعف هایتان تلاش کنید .در اینجا برخی از توصیه های مهم و لازم برای آزمون لیسنینگ آیلتس را مطرح می کنیم که امیدواریم شما با توجه به این نکات و تمرین مداوم و مستمر بتوانید توانایی تان را بالا ببرید و نمره دلخواه را کسب کنید.

 

مهارت های آیلتس

 

گاهی اوقات سوالی که داوطلبان می پرسند این است؛برای بهبود نمره خود در آزمون آیلتس باید چه کارهایی انجام دهم؟این سوال بسیار خوبی است اما پاسخ به آن دشوار است.

 

چیزی که همه داوطلبان می توانند انجام دهند تعریف متفاوت از عمل کردن است به این معنی است که اصطلاحات,سوالات و ایده های خود را مجددا به شیوه ای متفاوت تر بیان کنند.

 

چرا؟خوب این یک مهارت واقعا مفید و کاربردی برای تمام قسمت های آزمون است و البته باعث می شود شما کمی از زندگی روزمره تان و دغدغه هایتان و چیز های تکراری دور شوید.

پس بیایید با هم نگاه کنیم که چگونه می توانیم در هر بخش بهترین عملکرد را داشته باشیم.

1 2 3 4